Koberce od Phase, které se nedají zašpinit

27. 09. 2022
koberce


Koberce od Phase, které se nedají zašpinit

Slyšeli jste již o kobercích, které odolávají nečistotám, nepropustí vodu, jsou zdravotně nezávadné, a navíc se dají prát v pračce?

Společnost sedačky Phase představuje ke svým sedačkám novou kolekci revolučních koberců Carpet Decor s fantasticky provedenou úpravou EASY CLEAN. Tato úprava spočívá v pokročilé ochranně, která umožňuje lehké odstranění nečistot bez poškození samotného vlákna koberce.


Špínu odstraníte pouze ve 3 krocích 

Technologie EASY CLEAN, jenž byla použita při výrobě těchto koberců zabezpečuje, aby špína nevsákla hluboko do jeho vlákna, ale zůstala pouze na povrchu. Toto umožní odstranit nečistoty pomocí tří jednoduchých kroků, a to bez poškození struktury vlákna – za 1. odstraňte hrubou špínu z koberce, za 2. nalejte na skvrnu čistou vodu a za 3. suchým hadříkem jemným čištěním skvrnu úplně odstraníte. Easy Clean je inovativní úprava vlákna, která umožňuje nečistoty odstranit bez poškození jedinečné struktury materiálu. Koberce navíc můžete jednoduše prát v pračce při nízké teplotě 30 C. Technologie Easy Clean Vám tak šetří čas a Váš život se stává jednodušším.


Voda se udrží pouze na povrchu

Koberce od Phase mají dokonce speciální povrchovou úpravu, která nedovolí žádné tekutině prosáknout až do hloubky koberce. Pokud na povrch vylejete tekutinu, všechna se udrží na povrchu koberce a Vy jí dokážete lehce odstranit suchým hadříkem nebo papírovými ubrousky. Vodoodpudivá úprava chrání Váš koberec před vsáknutím rozlitých skvrn. Nyní se nemusíte obávat rozlití různých nápojů, například červeného vína nebo kávy. 


Nezachytávají prach a jsou vhodné pro alergiky

Tradiční koberce v sobě shromažďují prach a různé alergenní částice, což vede ke vzniku škodlivých roztočů v domácnostech. Koberce Carpet Decor prostřednictvím vhodné technologie a způsobu tkaní v sobě nehromadí škodlivé roztoče a tím eliminují riziko alergie. Koberce od Phase jsou certifikované bez koncentrace škodlivých látek, a proto jsou šetrné k lidskému zdraví. Díky revoluční technologii jsou tak vhodné pro alergiky.Protismykový podklad

Nepříjemné smeknutí a pády Vám s koberci od Phase nehrozí. Mají totiž protismykovou vrstvu, která výrazně snižuje riziko nepříjemné nehody. Zabrání tak posunu po podlaze bez zbytečného podlepování a zatěžování. Můžete je použít i na podlahy s podlahovým vytápěním nebo jakýkoliv jiný typ podlahy. Posouvající se koberec může být nebezpečný hlavně pro děti a starší osoby. S koberci od Phase se o bezpečnost své rodiny nemusíte bát. 


Úžasný dizajnový doplněk

Každý z nás má svůj vkus. S dizajnem koberců Carpet Decor od Phase si přijdete na svoje. Všechny dekory jsou totiž vyrobené podle aktuálních trendů. Ať již upřednostňujete moderní, rustikální, industriální, provensálský nebo skandinávský styl, v nabídce těchto jedinečných kousků najdete přesně to, co se Vám líbí. S tímto kouskem ve Vaší domácnosti doslova vystoupíte z davu. Skvělé dizajnové koberce s dávkou praktičnosti jsou nyní dostupné pro každého z Vás. 


V čem jsou tedy výjimečné koberce Carpet Decor od Phase?

- Technologie Easy Clean – pro lepší čištění s úpravou zabraňující proniknutí tekutin

- Bezprašné – nezachytávají do sebe škodlivé roztoče 

- Ekologické – certifikované a bez koncentrace škodlivých látek

- Protismykové – vrstva zabraňující smeknutí a posunutí

- Živé barvy – vysoká odolnost vůči světlu, zachovává barvu mnoho let

- Vysoká kvalita – jsou zárukou pohodlí a radosti z používání

- Jemné na dotyk – mimořádně měkký a příjemný na dotyk nejen pro Vaše nohy

- Praní v pračce – možnost prát v pračce při 30 C.

Online služby zákazníkům

Miriam Bekčíková
Miriam Bekčíková

Potřebujete poradit?

Neváhejte a kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat. Pokud máte dotaz, potřebujete radu nebo chcete vyjádřit svůj názor, napište nebo zavolejte.

Pečujeme o Vaši zákaznickou spokojenost a kromě široké nabídky kvalitních koberců Vám přinášíme také unikátní zákaznickou službu. Jako jediní v Česku a na Slovensku poskytujeme všem našim současným i budoucím zákazníkům neplacený servis.